אוירה של לילה ויהי אור!

היי, אני גילור גל ואני מומחית במשחוק (Gamification, גיימיפיקיישן).

מה זה משחוק? – שימוש באלמנטים מעולם המשחק (Game mechanics) ומדעי ההתנהגות (ניתוח התנהגות משתמשים) כדי להניע אנשים לשנות התנהגות או להתקדם למטרה.

במהלך שנות עבודתי בתחום פיתחתי מתודולוגיה לפרוייקטי משחוק, מתודולוגיה שעבדה בפרוייקטים רבים שבצעתי עבור לקוחות בארץ ובעולם. 

בין הלקוחות שלי אפשר להזכיר את Microsoft, Lexmark, Yahoo, SIngtel, AT&T, Paypal, Amdoc, Stubhub, Vodafone, Schneider electric ועוד ארגונים גדולים וקטנים.

ואני רוצה לעבוד גם אתכם!

מה עושה מומחה משחוק?

ייעוץ משחוק

אני מייעצת לחברות ב- 4 תחומים:

ייעוץ משחוק לאגפים בארגון (Enterprise Gamification)

6 שנים הייתי Gamification Designer Manager בחברת Gameffective (היום Centrical). חברה שפתחה פלטפורמה של Gamification  בארגונים. בניתי Gamification Designs בתחומי Learning  ו- Performance לחברות מובילות בעולם. 

ניסיון במשחוק בארגונים

ייעוץ משחוק מוצר 

כיועצת בתחום המשחוק פנו אליי חברות מוצר. המוצר במרבית מהחברות הללו היה אתר או אפליקציה. 
חברה כזו רוצה למשחק את המוצר שלה כדי להביא לקוחות למוצר חדש להגדיל את מספר הלקוחות במוצר קיים ולהגדיל את זמן השימוש במוצר שלה אשר בדר"כ מתורגם ל…כסף.

ניסיון במשחוק מוצרים

ייעוץ משחוק למידה  

למידה חוויתית, Game based learning (למידה מבוססת משחק) Serious game (משחקים לימודיים), כל אלו הם בני משפחת הGamification (משחוק), הם הכיוונים החדשים אליהם פונה עולם החינוך ועולם ההדרכה. 
למידה פרונטלית , למידה ממצגות כבר אינן אפקטיביות , הלומד של היום מוצף במידע, תשומת הלב שלו קטנה יותר והסחות הדעת רבות. הלומד רוצה לבחור מה ללמוד, להבין את המסלול שיוביל אותו למומחיות בתחום, לחוות את הלמידה, להנות, לקבל פידבק מיידי על לימודיו. במשחק אנו מוצאים את האלמנטים האלו ולכן שילובם בעולם הלמידה יגיש ללומד החדש שיעורים מהנים ואפקטיביים.

ניסיון במשחוק למידה

ייעוץ ופיתוח משחקים נטו – רק FUN

כדי להיות מומחה במשחוק רצוי להיות גם Game Designer (מפתח משחקים) , Game mechanics (אלמנטים משחקיים) הם אבני הלגו של משחקים ושל משחוק.
ניסיון רק בפיתוח משחקים גם אינו מספיק כי חשוב להכיר בהבדלים בין עובד, לומד ושחקן.

ניסיון בפיתוח משחקים נטו – רק FUN 

חדר בריחה דיגיטלי לגיבוש עובדים בזום

מתאים לתקופת הקורונה כאשר חלק מעובדי החברה עובדים מהבית וגם מתאים לחברות בינלאומיות בימים רגילים.

חדר בריחה דיגיטלי משחק גיבוש לאגף ה-IT בחברת CyberArk 

רוצים להתחיל? תשאירו לי הודעה, או שדברו אתי בטלפון:054-9011063.